Kategorie
Aktualności

Nowoczesne mieszkania

Potencjalni klienci jednak w szczególności poszukują nowych nieruchomości za pośrednictwem Internetu. Najczęściej dokonują tego za pośrednictwem różnych stron internetowych, portali internetowych czy specjalnych porównywarek cen.

Coraz częściej zainteresowanie nieruchomościami pojawia się jeszcze zanim budynek zostanie wybudowany. Potencjalni klienci bowiem są zainteresowani zakupem danej nieruchomości już w trakcie budowy czy jeszcze na etapie planu. Prawo własności jest jednym z najbardziej chronionych praw w Polsce.

Kategorie
Aktualności

Mieszkania i historia

Przedmiot transakcji często opisywany był ogólnie, a ważne było przekazanie tytułu własności. Natomiast mniej ważne stricte stawały się kontrakty handlowe. Bardzo często w transakcjach rodzinnych akty w ogóle nie zawierały konkretnych cen.

Sam akt transakcji, kiedy mówimy o sprzedaży ziemi cechował się opisem „nabywcy” oraz „pozbywcy” – dwóch kontrahentów ważne było podkreślenie pełnionych urzędów danej osoby, jej statusu oraz spokrewnienia. Kolejnym ważnym elementem był sam przedmiot transakcji. Bowiem na końcu wykazywano cenę, sumę sprzedaży danej nieruchomości.

Kategorie
Aktualności

Nieruchomości i zieleń

Powszechnie oczekuje się wartości podstawowej jaką jest mieszkalnictwo oraz wartości dodanej gwarantowanej w pakiecie z lokalem mieszkaniowym. Zazwyczaj jest to poszukiwanie większych i piękniejszych przestrzeni do życia.

W szczególności poszukuje się terenów związanych z zielenią. Ludzie chcą mieszkać i otaczać się zielenią i roślinami. Badacze zajmujący się gospodarką mieszkaniową i analizą rynku mieszkaniowego zwykle rozpoczynają swoje prace od stwierdzenia, że mieszkanie to specyficzne dobro.

Kategorie
Aktualności

Rozsądny zakup nieruchomości

Jak wiadomo zakup mieszkania to jedna z ważniejszych decyzji życiowych podejmowanych przez człowieka. Z tego względu nie można porównywać jej z zakupem rzeczy w sklepie. Zakup mieszkania wymaga od danej osoby podjęcia różnorakich starań.

Elementem priorytetowym jest uzbieranie kapitału potrzebnego do zakupu albo osiągnięcie odpowiedniej zdolności kredytowej. Należy dokonać wyboru w mądry sposób. Należy kupić nieruchomość w mądry i rozsądny sposób.

Kategorie
Aktualności

Mieszkanie to elementarna potrzeba człowieka

Jak wiadomo, kiedy zapotrzebowanie wzrasta pojawiają się podmioty, które mają zaspokoić dane potrzeby. Z tego względu zauważalny jest wysoki rozwój budownictwa mieszkalnego. Firmy deweloperskie dostarczają produktu na rynek. Produktu, który jest elementarnie ważnym, a zarazem kosztownym elementem ludzkiego życia.

Dlatego też fakt posiadania mieszkania i jego jakość są dla większości z nas bardzo ważne. Wpływają na nasze poczucie szczęścia, warunkują nasz rozwój, kariery, czasem decydują o naszym zdrowiu i długości życia. Można więc przyjąć, że każdy powinien gdzieś mieszkać i to mieszkać jak najlepiej, w warunkach umożliwiających mu pełnienie innych ważnych życiowych funkcji. 

Kategorie
Aktualności

Jak zamieszkać mądrze?

Mieszkanie to niecodzienne wyzwanie dla poszukiwań klienta. Poszukiwanie miejsca, w którym klient zamieszka to bardzo indywidualna sprawa. Jedni wolą mieszkania większe inni mniejsze. Dla innych ważny jest balkon, a dla innych komórka lokatorska z dodatkową przestrzenią.

Nasze mieszkania zostały stworzone z myślą o wszystkich tych potrzebach ! Nasze mieszkania to mieszkania gdzie połączyliśmy rozwiązania naturalne i nowoczesne.

Przyjdź i przekonaj się sam!

Kategorie
Aktualności

Mieszkanie w dobrej lokalizacji

O dobrej lokalizacji mieszkania mówimy kiedy znajduje się ono w miejscu w którym nie tracimy dużo czasu na dojazdy do pracy, szkoły na zakupy. Jest przyjazne otoczenie, ciąg komunikacyjny czy tereny zielone. Dobra lokalizacja może dla każdego oznaczać coś innego.

Jedni lubią mieszkać w centrum. Żyją szybko i nie tracą czasu na przemieszczanie się po mieście. Mniejszą wagę przykładają do ciszy i spokoju. inni z kolei wolą dłużej dojeżdżać do pracy lecz chcą by ich mieszkanie było na uboczu, w otoczeniu lasów, bez ruchliwych dróg szybkiego ruchu. Dla tych drugich ciekawą opcją będzie oferta mieszkań na Osiedlu Poznańskim.

Kategorie
Aktualności

W poszukiwaniu idealnego mieszkania

Jeżeli chcesz kupić ładne mieszkanie, dobrze położone to zainteresuje Cię nasza oferta. Mieszkania na sprzedaż na naszym nowym osiedlu pod Poznaniem już dostępne. Mamy Ci do zaoferowania bardzo atrakcyjne warunki.

Mieszkania dostępne są już dla osób chcących zakupić swoje cztery kąty. Odezwij się do nas, zorganizujemy spotkanie na którym przekażemy Ci wszystkie szczegóły. Spiesz się – nasza inwestycja cieszy się sporym zainteresowaniem!

Kategorie
Aktualności

Dobra oferta na zakup mieszkania

Jeżeli jesteś w trakcie wybierania mieszkania idealnego dla siebie to zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Nasze osiedle powstało w bardzo ładnej lokalizacji. Poznaj szczegóły na temat naszej oferty.

Mieszkania wykonane są z wysokiej jakości materiałów. W każdym z bloków znajduje się hala garażowa. Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami jeżeli chcesz zakupić mieszkanie.

Kategorie
Aktualności

Kupuję nowe mieszkanie

Jeżeli chcesz kupić nowe mieszkanie to zapraszamy do naszego biura. Przedstawimy Ci naszą nową inwestycję pod Poznaniem. Mieszkania nowe na sprzedaż – rynek pierwotny. Zakup bezpośrednio od dewelopera przez co cenę będziesz miała/miał atrakcyjną.

Jesteśmy na rynku nieruchomości już bardzo długo. Wykonujemy mieszkania w wysokim standardzie. Jeżeli szukasz mieszkania odpowiedniego dla siebie to koniecznie poznaj naszą ofertę. Zamieszkaj w spokojnej okolicy pod Poznaniem. Zapraszamy!